2016/2017 - Przedszkole

Zakończenie Roku Szkolnego w Zerówce

23.06.2017 r. zerówkowicze z grup 05 i 07 odebrali dyplomy ukończenia całorocznej pracy.

Wycieczka do Firmy Łysoń

16.06.2017 r. zerówkowicze z grupy 05 byli na wycieczce w Firmie Łysoń w Kleczy i brali udział w wrsztatach na temat hodowli pszczół i produkcji miodu. Dziękujemy za ciekawe opowieści o pszczołach panu Rafałowi, a pani Basi i panu Tomkowi za gościnę i ciepłe przyjęcie.

Gminny Konkurs Ekologiczny pt. „Drugie Życie...”

W Bajkowym Przedszkolu w Sułkowicach – Bolęcinie już po raz szósty został zorganizowany Gminny Konkurs Ekologiczny pt. „Drugie Życie...” Tym razem dzieci miały za zadanie wykonać z surowców wtórnych dowolne zwierzątko. Nasi milusińscy jak zwykle nie zawiedli. Pomysły dopisały , a co udało się stworzyć można zobaczyć w naszej galerii.
Jury wyłoniło dziewięciu głównych laureatów:
I miejsca zajęli:
Wiktoria Kolber – Przedszkole w Targanicach
Maja Wolas – PP nr 5 w Andrychowie
Dawid Wejnerd – PP nr 1 w Andrychowie
II miejsca zajęli:
Laura Golda – PP nr 3 w Andrychowie
Igor Pustelnik – PP w Targanicach
Oliwier Paszewski – PP w Sułkowicach – Łęgu
III miejsca zajęli:
Julia Młocek – PP w Zagórniku
Wiktoria Chowaniec – Przedszkole przy ZSS w Sułkowicach – Bolęcinie
Milena Biczak - PP w Sułkowicach – Łęgu
Wszystkie zwierzątka z odpadów, które zagościły w naszej placówce są fantastyczne.
Gratulujemy pomysłów dzieciom oraz dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli stworzyć ten bajkowy świat „z niczego”!

Teatr "O Rety"

26.04.2017 r. gościliśmy po raz pierwszy w naszym przedszkolu teatr "O Rety" z Krakowa. Artyści przedstawili spektakl pt. "Bajka o gajowym Chrobotku".

Bal Malucha 2017

31.01.2017 r. w świetlicy CKiW nad sklepem nasi najmłodsi bawili się na corocznym Balu Malucha. Dziękujemy naszym wiernym sponsorom: Spółdzielni VIZAN, firmom MASPEX, PAWBOL, SZNUROLIN, PIEKIEŁKO&PIEKIEŁKO, państwu Katarzynie i Łukaszowi Wiktor, Kołu Gospodyń Wiejskich, Rodzicom, którzy zatroszczyli się o poczęstunek oraz współorganizatorowi: CKiW w Andrychowie. Wiecej

Konkurs dla rodziców i dzieci - " Wesoła dynia"

Hymn