2015/2016 - Przedszkole

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

24.06.2016 r. w świtlicy szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Piknik Rodzinny

W tym roku już po raz piąty spotkaliśmy się na pikniku rodzinnym. Tematem przewodnim były piosenki naszych rodziców. Po występach przedszkolaki złożyły życzenia swoim rodzicom z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Następnie wszyscy przenieśli się na podwórko przy szkole, gdzie czakły na nich liczne atrakcje. Za pomoc w przygotowaniu tego spotkania dziękujemy rodzicom i licznym sponsorom, bez których nie mogłoby się ono odbyć.

Konkurs: Drugie życie ... kartonowego pudełka

IV Ekologiczny Konkurs dla Predszkolaków "Drugie życie ... kartonowego pudełka" rozstrzygnięty! Dzieci konkurowały ze sobą w trzech kategoriach wiekowych. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy opiekunom. Zapraszamy za rok. Wyniki tutaj

Konkurs recytatorski - Szelki

13.05.2016 r. odbył się X Gminny Konkurs Recytatorski „Szelki – HUMOR W LITERATURZE”. Organizatorem wydarzenia była Świetlica CKiW  w Sułkowicah – Bolęcinie. Brały w nim udział przedszkolaki  z grupy 05: Michalina Wisz i Michał Portka w kategorii klas 0 oraz I – III, oboje otrzymali wyróżnienie. GRATULUJEMY.

Wyjazd do teatru Banialuka

5.05.2016 r. przedszkolaki z grup 05 i 07 brały udział w wycieczce do teatru Banialuka w Bielsku - Białej.

Odwiedziny w remizie OSP

4.05.2016 r. z okazji Dnia Strażaka przedszkolaki odwiedziły remizę OSP w Sułkowicah - Bolęcinie. Podczas spotkania maluchy mogły zobaczyć z bliska jak wygląda wóz strażacki, pełne umundurowanie oraz usłuszeć syrenę. Dziękujemy  naszym Stażakom za zaproszenie i życzymy dużo zdrowia i szczęśliwych powrotów z akcji.

Spotkanie z leśnikiem

20.04.2016 r. w świetlicy CKiW nad Sklepem odbyło się spotkanie z leśnikiem, p. Eugeniuszem Drzewieckim z Nadleśnictwa Andrychów. W wydarzeniu  brały udział dzieci z grup 05 i 07 wraz z wychowawczyniami.

Bal Malucha 2016

20.01.2016 r. nasze przedszkolaki bawiły się podczas kolejnego Balu Malucha, zorganizowanego wspólnie ze Świetlicą CKiW w Sułkowicach Bolęcinie. Serdeczne podzękowania należą się naszym wiernym sponsorom: PPHU Tomasz Łysoń, Pawbol, Sznurolin, JJ Piekiełko, Małopolskiej Spółdzielni Wizan.

Tomcio Paluszek

11.01.2016 r. nasze maluchy oglądały przedstawienie teatralne Tomcio Paluszek, w wykonaniu teatru Pinokio z Nowego Sącza.

XXII Gminny Konkurs Ekologiczny

12.11.2015 r. w sali MDK w Andrychowie nastąpiło się roztrzygnięcie XXII Gminnego Konkursu Ekologicznego. Brały w nim udział dzieci z gr. 05. Roksana Sordyl  zdobyła III miejsce, a Wojciech Wróbel otrzymał dyplom uczestnictwaw konkursie. Gratulujemy!

Lis Przechera

W ramach comiesięcznych spotkań z teatrem w listopadzie dzieci oglądały spektakl pt. " Lis Przechera" Teatru Ptak z Bielska - Białej. Dzieci próbowały swoich sił w krótkich scenkach teatralnych , aranżowanych przez aktorkę.

Chcemy być bezpieczni

Jak co roku w miesiącu październiku dzieci spotkały się z panem policjantem. Udzielił im ważnych rad i wskazówek na temat bezpiecznego poruszania się po drogach i zachowania ostrożności w kontaktach z obcymi osobami.