2014/2015 - Przedszkole

Zakończenie Roku Szkolnego

26 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupach 05 i 07. Zdjęcia można znaleźć w naszej galerii.

Konkurs Ekologiczny

Początkiem czerwca 2015 r. odbył IV Gminny Konkurs Ekologiczny Drugie życie gazety. W konkursie wzięło udział dwadześcioro dzieci z przedszkoli Gmiiny Andrychów. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za pomysłowość. Przyznano trzy pierwsze miejsca w dwóch grupach wiekowych. GRATULUJEMY

Wycieczka do Teatru Banialuka
Zajęcie w Klubie Krasnoludka

15 maja 2015 przedszkolaki brały udział w zajęciach KLUBU KRASNOLUDKA na świetlicy CKiW w Sułkowicach - Bolęcinie. Dzieci słuchały bajek, wykonywały serduszka techniką decupage oraz brały udział w zabawach ruchowych prowadzonych przez panią Jadwigę Pytel.

Bal Malucha 2015

17 lutego 2015 r. tradycyjnie w ramach współpracy ze świetlicą wiejską CKiW  nasza szkoła zorganizowała  „BAL MALUCHA” - karnawałową imprezę dla najmłodszych mieszkańców naszej wioski i nie tylko. Te radosne chwile przy muzyce i zabawach udaje nam się przygotować dzięki wiernym naszym sponsorom. Dzieci otrzymują drobne upominki za piękne stroje, oglądają przedstawienie teatralne, są obdarowywane słodyczami.
Serdecznie podziękowania kierujemy do:

PPHU Tomasz Łysoń, Małopolskiej Spółdzielni WIZAN, PAWBOL spółka z o. o. , ZPH „Sznurolin”, Koła Gospodyń Wiejskich w Sułkowicach – Bolęcinie, do Państwa Anety i Tomasza Rup, oraz do Rodziców dzieci przedszkolnych którzy troszczą się zawsze o poczęstunek dla wszystkich gości balu.

Dzień Babci i Dziadka 2015

Świąteczna Wigilia

Spotkanie ze świętym Mikołajem

Jak co roku 5 grudnia 2014 r.  odwiedził nasze przedszkole św. Mikołaj. Dzieci długo i cierpliwie czekały jego przybycia. Towarzyszyły mu anioły. Gdy naszeszła ta chwila, przedszkolaki były radosne i usmiechnięte. Wszyscy otrzymali prezenty.

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 30 października 2014 w przedszkolu odbyło się Uroczyste Pasowanie Przedszkolaka. W uroczystości wzięły udział Krasnoludki i Tygryski wraz ze swoimi rodzicami. Panie Alicja Rajda, Renata Matyszkowicz i Justyna Piekiełko przygotowały dla dzieci zadania, które trzeba było wykonać aby zdać egzamin na prawdziwego przedszkolaka. W tym roku maluchy wykazały się wiedzą na temat bajek. Po złożeniu Przysięgi Przedszkolaka pan dyrektor Zbigniew Grabowski pasował każdego nowego przedszkolaka wręczając mu dyplom i czapkę. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem dla dzieci i rodziców.